Hakkımızda

Çözüm Tesisat

 

Firmamız 2001 yılından beri sektörde var oluşunun ardından 2002 yılında Çözüm Tesisat; adı ile su tesisatı alanında kurulmuş 2003 yılından bu yana ise son teknoloji tıkanıklık açma robot sistemleri ve kanal görüntüleme cihazları ile kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız profesyonel personeli ve son teknoloji cihazlarla marmara bölgesinin tüm il ve ilçelerine7/24 saat kesintisiz hizmet vermekte olup merkez ofis avrupa bölgesinde Bahçelievler Hürriyet Mahallesinde hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı güden Çözüm Tesisat; sektörde yenilikçi ve öncü tutumu ile ön plana çıkmaktadır.

Çözüm Tesisat; dinamik, değişime ayak uyduran, kalite ve teknolojiye önem veren, verimliliği esas alan, müşteri odaklı,üstün teknoloji sermayesinden yararlanan ve gelir getirmeyi hedefleyen, öncülük ve sosyal sorumluluk bilincinde bir firmadır.

Hizmet verdiğimiz bölümler

Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

Kırmak Yok Robot Cihazlarla Garantili Olarak Açıyoruz

Bu kavramda; Çözüm Tesisat bünyesinde bulunan lavabo tıkanması müşteri ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede hizmet sunmak ve ürünlerinde çevreyi korumak felsefesiyle kendi kültürünü yaratmaktadır. Kaliteli cihazlar konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren Çözüm Tesisat hizmet sonrası servis sürecinde bu kalite anlayışını devam ettirmektedir.